OBVESTILO
23. 10. 2017

Obveščamo vas, da so učenci 8. razredov srečno prispeli v CŠOD Kavka v Kobaridu.

Obvestilo dodala: Anita Skerbiš

VABILO NA 2. ODDELČNI RODITELJSKI SESTANEK

Vljudno vas vabimo na 2. oddelčni roditeljski sestanek 6. a in 6. b razreda, ki bo v torek, 24. 10. 2017,  po skupnem roditeljskem sestanku (predavanje dr. Zdenke Z. Divjak Kako proti apatiji in dolgčasu otrok in mladostnikov) v matični učilnici 6. a razreda (multimedija).

Vsebina:
- seznanitev z zimsko šolo v naravi;
- vprašanja in mnenja staršev;
- pogovorne ure.

Pričakujemo vas in vas lepo pozdravljamo.

Obvestilo dodala: Špela Mrkša, Marjan Petauer

CŠOD DOM KAVKA, 8. RAZRED
19. 10. 2017

Na podlagi LDN OŠ Podčetrtek za šolsko leto 2017/18 bomo del vsebin iz naravoslovnih, tehniških in športnih dni za učenke in učence 8. razredov izvedli v CŠOD dom Kavka, v času od 23. 10. 2017 do 27. 10. 2017. Odhod izpred OŠ Podčetrtek bo 23. 10. 2017 ob 7.00 uri. Za informacije v času bivanja bomo dosegljivi preko šolskega mobilnega telefona 031 587 298. Učenci se bodo vrnili pred šolo v Podčetrtku v petek, 27. 10. 2017 okrog 17.00 ure. Naslov v času bivanja: CŠOD dom Kavka, Livške Ravne 9, 5222 Kobarid. Učence bova spremljali učiteljici Saša Sotošek in Simona Gobec Drofenik.

Prispevek dodala: Simona Gobec Drofenik

VABILO NA SKUPNI RODITELJSKI SESTANEK ZA OŠ IN VRTEC

Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje prof., dr. Zdenke Zalokar Divjak, univ. dipl. psih., z naslovom: KAKO PROTI APATIJI IN DOLGČASU OTROK IN MLADOSTNIKOV:
- postavljanje zahtev in ciljev kot preventiva proti apatiji,
- kako vzpodbuditi interes za učenje, branje, šport,
- vzgoja učnih in delovnih navad.

Predavanje bo v torek, 24. 10. 2017, ob 16. uri v jedilnici osnovne šole Podčetrtek.

Vljudno vabljeni!

PRISPEVEK DODALA: Sonja Švajger, ravnateljica

BREZPLAČNO UČENJE CESTNO PROMETNIH PREDPISOV IN PRVE POMOČI
21. 9. 2017

Voz izp CustomPozdravljeni učenci!
Na portalu VOZNISKI-IZPIT.COM ponujajo vsem osnovnošolcem brezplačno online izobraževanje cestno prometnih predpisov in prve pomoči (cpp predavanja, cpp testi, 3D animacije prometa, cpp igre, predavanja prve pomoči, e-knjige...). Vabimo vas k ogledu in reševanju izobraževalnih vsebin, ki vam bodo prišle vedno prav.  Za dostop do portala kliknite TUKAJ. Uporabniško ime in geslo za delo na portalu pa dobite pri učitelju Marjanu Petauerju.

Prispevek dodal: Darko Pepevnik