Letošnje finale medobčinskega tekmovanja v nogometu za starejše dečke so gostili na OŠ Šmarje pri Jelšah. V prvi polfinalni tekmi so domačini z 1:0 premagali I. OŠ Rogaška Slatina. V drugem srečanju so nato naši nogometaši odigrali odlično in premagali favorizirane vrstnike iz II. OŠ Rogaška Slatina z 2:1. Švicarski sistem tekmovanja je določal, da se zmagovalci drugih tekem uvrstijo na poročno tekmovanje, tako da je o vsem odločalo drugo srečanje. Zaradi zmage v prvi tekmi so naši šolarji dobili za nasprotnike poražence prve tekme, učence I. OŠ Rogaška Slatina. Žal fantje v drugem srečanju niso odigrali tako dobro kot v prvo in dvoboj izgubili s 4:1, ter tako končali s tekmovanjem za letošnje šolsko leto.