Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

V veselem pričakovanju našega ponovnega sodelovanja v šoli, vam za lažji začetek pouka posredujemo najpomembnejše informacije:

1. PRIHOD V ŠOLO OD PONEDELJKA, 25. 5. 2020
  • Za prihod v šolo priporočamo, da učenci pridejo peš, s kolesom ali z individualnim prevozom.
  • Šolski prevoz bo organiziran samo z eno vožnjo. Zjutraj bo samo prva vožnja po ustaljenem voznem redu.
  • Učenci vozači morajo imeti na avtobusu maske, šal, rutice ali podobne oblike zaščite.
  • Vsi ostali učenci pridejo v šolo med 8.00 in 8.20. Šola bo zaklenjena.
  • Pri vhodu v šolo bo učence sprejel dežurni učitelj.
  • V šolo vstopajo učenci v varni medsebojni razdalji 1,5 m.
  • Pri vhodu v šolo si morajo učenci roke razkužiti z razkužilom.
  • Garderobne omarice bodo do konca šolskega leta odklenjene.
  • V šolo prihajajo samo zdravi učenci. Učenci prinesejo podpisano izjavo staršev.
  1. POUK IN ŠOLSKE POTREBŠČINE
  • Vsi učenci začnejo vsak dan pouk ob 8.20 in ga zaključijo ob 13.00.
  • Prvi dan bodo učence 9. razredov sprejeli razredničarki, ki jih bosta seznanili z urnikom in z vsemi podrobnostmi.
  • Devetošolci izven matične učilnice uporabljajo zaščito ustnega in nosnega predela (maska, ruta, šal, …)
  • Učenci prinesejo prvi dan s sabo vse šolske potrebščine po urniku.
  • Učenci prinesejo tudi vse izposojene knjige iz šolske knjižnice. Oddajo jih razredniku.
  • Vsi morajo imeti šolske copate.
  • Učenci naj prihajajo v šolo v športnih oblačilih. Oblečeni naj bodo večplastno.
  • Priporočamo, da imajo s seboj plastenko z vodo.
  1. ODHOD DOMOV
  • Vsi učenci gredo domov ob 13. uri.
  • Odvoz učencev s šolskim avtobusom bo samo ob 13.05, z eno vožnjo po voznem redu.

Za učence od 4. do 8. razreda bo učenje še naprej potekalo na daljavo.

Izjeme bodo učenci, ki v tem šolskem letu niso uspeli doseči minimalnih standardov znanja pri posameznih predmetih, zato se bodo tudi za njih začele izvajati dejavnosti učne pomoči. O podrobnostih izvajanja le teh vas bodo obvestili razredniki.

V veselem pričakovanju našega ponovnega snidenja in čim uspešnejšega zaključka šolskega leta 2019/20, vas vse prav prisrčno pozdravljam.

Ravnateljica:
Sonja Švajger