Učenci  1. A razreda so zadnji teden pouka izkoristili za dva športna dneva. V sredo, 19. 6. 2019, so se odpravili na pohod po Podčetrtku. Najprej so v gozdu iskali presenečenje, ki so ga pripravili učenci 2. B razreda, nato pa so še sami ustvarjali in v gozdu naredili nekaj zanimivih napisov. Za tem so pot nadaljevali do Term Olimia, kjer so uživali na igralih. V šolo so se vrnili po kolesarski stezi, da jim ni bilo prevroče, pa so se ohladili s sladoledom. Ob koncu dneva so si ogledali še kolesarsko dirko.

V petek, 21. 6. 2019, so se prvošolci s šolskim avtobusom odpeljali v Pristavo, kjer so se družili s svojimi sošolci.  Skupaj so se igrali zanimive štafetne igre in uživali v druženju. Dan je kar prehitro minil.

Foto: Sara Masnec, Suzana Pirman