+386 3 818 3320 - OŠ Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

UČBENIŠKI SKLAD

Spoštovani starši,

na šoli obstaja učbeniški sklad, ki učencem od 1. do 9. razreda nudi možnost izposoje učbenikov za redni pouk in izbirne predmete.
Za vse učence je izposoja brezplačna.
Učenci si lahko izposodijo le komplet, ne pa posameznih učbenikov. Ob izteku šolskega leta morajo učenci urejene učbenike vrniti šoli. Če učenci učbenik uničijo ali ga ne vrnejo, morajo poravnati stroške za nakup novega učbenika.
Na spodnjih povezavah najdete sezname učbenikov, ki se bodo po posameznih razredih uporabljali v naslednjem šolskem letu – torej v šolskem letu 2020/2021.

SEZNAM UČBENIKOV  ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021

V nadaljevanju pa vam na spodnjih povezavah predstavljamo sezname delovnih zvezkov in ostalih šolskih potrebščin, ki se bodo uporabljali v posameznih razredih v naslednjem šolskem letu – torej v letu 2020/2021

POMEMBNO OBVESTILO:
Za lažje naročanje vam posredujemo povezave do treh naložb, izbira pa je kot vedno, vaša.
KOPIJA NOVA              MLADINSKA KNJIGA ZALOŽBA       DRŽAVNA ZALOŽBA

SEZNAM DELOVNIH ZVEZKOV IN ŠOLSKIH POTREBŠČIN ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021

NAJ BO ČAS POČITNIC ČAS PREPROSTOSTI.