Skoči na glavno vsebino

Ustvarjalnost nas bogati, z njo osebnostno rastemo in krepimo naša doživljanja, čustva in odnose do drugih. Z umetnostjo izražamo samega sebe in iščemo potrditev v družbi. Kultura in umetnost sta pomemben del vzgojno-izobraževalnih dejavnosti, saj učencem pomagata pri odkrivanju njihove ustvarjalnosti, odkrivanju njihovih čustev in občutij ter spodbujanju samozavesti ter samopotrjevanja. Na POŠ Pristava kulturi in umetnosti dajemo velik pomen skozi vso šolsko leto. Delček tega smo prikazali na prireditvi ter razstavi otroških likovnih izdelkov. Obiskali so nas tudi učitelji in učenci Erasmus programa iz Turčije. Hvala, da nas spodbujate na naši ustvarjalni poti.

Besedilo: Sašo Oberski

Fotografija: Tina Petelinšek

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost