Skoči na glavno vsebino

Kozje; 25. maj 2023.
Kljub muhastemu majskemu vremenu in prestavljanju tekmovanja, nam je danes v čudovitem vremenu uspelo izpeljati medobčinsko prvenstvo v atletiki. Sodelovalo je 300 mladih atletov in atletinj iz osmih šol upravne enote Šmarje pri Jelšah.
Naši ekipa je štela 38 atletov in atletinj, ki so se odlično odrezali, postavljali nove šolske rekorde, izboljševali svoje osebne dosežke in osvojili kar 7 zlatih, 8 srebrnih in 5 bronastih kolajn. Celotni ekipi iskrene čestitke.

REZULTATI MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA 2023

 Uvrstitev Ime in priimek Disciplina Rezultat
 1. mesto  MARK LIPAR ARH  MAP M daljina (uvrstitev na regijsko) 465 cm
 1. mesto ŽAN BAH  MAP M vortex (uvrstitev na regijsko) 50,16 m
 1. mesto  TJAN JAGRIČ  MAP M 300 m ( (uvrstitev na regijsko, šolski rekord) 1:43,48
 1. mesto JAN ŠELEKAR VAP M daljina (uvrstitev na regijsko, šolski rekord) 571 cm
 1. mesto DAVID NOVOSELC VAP M vortex (uvrstitev na regijsko) 70,13 m
 1. mesto TIMOTEJ PLEVNIK VAP M krogla (uvrstitev na regijsko) 13,09 m
 1. mesto J. Šelekar, M. Schmit, D. Novoselc, G. Šeligo VAP M 4×100 m (uvrstitev na regijsko)  48,98
 2. mesto ROK ŠELEKAR MAP M 300 m (uvrstitev na regijsko) 48,36
 2. mesto SVIT KOVAČIČ MAP M višina (uvrstitev na regijsko)  130 cm
 2. mesto  PETRA JEREB  MAP Ž 60 m (uvrstitev na regijsko)  9,17
 2. mesto LARISA TÖRNAR KOKOL MAP Ž 300 m (uvrstitev na regijsko)  50,55
2. mesto ZALA STRAŠEK MAP Ž 600 m (uvrstitev na regijsko) 2:02,33
2. mesto LARA DROFENIK MAP Ž daljina (uvrstitev na regijsko) 401 cm
2. mesto GAL ŠELIGO VAP M 300 m (uvrstitev na regijsko) 42,24
2. mesto TEJA AMON VAP Ž 300 m (uvrstitev na regijsko) 47,54
3. mesto GAL ZAKOŠEK MAP M 300 m (uvrstitev na regijsko) 48,94
3. mesto LEA ŠKOLNIK PASARIČ MAP Ž vortex 31,53 m
3. mesto MAURITS SCHMIT VAP m vortex (uvrstitev na regijsko) 65,41 m
3. mesto JULIJA STRAŠEK VAP Ž daljina (uvrstitev na regijsko) 411 cm
3. mesto L. VRAČUN, Š. GRILEC, J. STRAŠEK, T. AMON VAP Ž 4×100 m (uvrstitev na regijsko) 58,03
4. mesto MAJA PAVČNIK MAP Ž višina (uvrstitev na regijsko) 120 cm
5. mesto IVA MRKŠA MAP Ž 600 m 2:09,57
5. mesto LAN FAJS KOVAČ VAP M  vortex 58,64 m
5. mesto FILIP JEVŠNIK LORGER VAP M višina 130 cm
5. mesto LOVRO GERŠAK MAP M vortex 45,03 m
7. mesto LANA KOROŠEC MAP Ž vortex 28,43 m
7 . mesto GABRIJEL KULJANAC VAP M daljina 494 cm
8. mesto ŠPELA GRILEC VAP Ž 60 m 9,44
8. mesto LARISA VRAČUN VAP Ž 60 m 9,44
8. mesto MATEVŽ VIDETIČ MAP M 60 m (uvrstitev na regijsko) 9,09
 8. mesto VINKO JURAJA  MAP M daljina  412 cm
9. mesto HANA LEVSTIK VAP Ž vortex 32,30 m
9. mesto KAJA ERLIH MAP Ž 60 m 9,58
9. mesto ŽIGA SOVINC MAP M 60 m 9,32
10. mesto SIMON DRAME VAP M krogla 9,28 m
11. mesto SARA BENČINA MAP Ž 300 m 54,27
12. mesto ZOJA TRNOVŠEK VAP Ž vortex 20,83 m
12. mesto ALJAŽ ČOKELC VAP M 60 m 8,82
13. mesto JACQUELINE DEBELAK VAP Ž 60 m 9,84

 

(Skupno 243 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost