Skoči na glavno vsebino

 

V letu 2020 ob svetovnem dnevu Zemlje smo iz Kozjanskega parka prejeli povabilo za sodelovanje naših učencev pri umetniškem soustvarjanju knjižice Zgodbe iz narave. Določen je bil format risbe in likovna tehnika (barvice),  učencem pa sem posredoval tudi osnutke zgodb, ki so predstavljene v knjižici. Naloge smo lotili pri likovnem krožku. Kozjanskemu parku sem posredoval le dve risbi, saj nas nato prehitel prvi val Covida 19.

Konec decembra 2020 sem iz Kozjanskega parka prejel knjižico Zgodbe iz narave. Sodelovalo je osem osnovnih šol iz območja Kozjanskega parka. Pri zgodbi “Priden kot čebela ali kot čmrlj?” je predstavljena risba Gala Šeliga, takrat še učenca 6 razreda.

V prihodnjih dneh bomo tudi prejeli nekaj teh knjižic.

Zapisal: Uroš Krivec prof. LUM

(Skupno 218 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost