Skoči na glavno vsebino

Prvi šolski dan je pomemben in nepozaben dan za vse prvošolčke in njihove  starše. To je začetek nečesa čisto novega. Zato je bil dan poln vznemirjenja, pričakovanj, dvomov, radovednosti, veselja…
Šolski prag je prestopilo štiriindvajset živahnih prvošolčkov, polnih radosti in igrivosti. Skupaj s starši so se zbrali na igrišču, kamor so prišli tudi vsi učenci in učitelji. Po prijaznem pozdravu ravnateljice, gospe Sonje Švajger in župana, gospoda Petra Misje ter sprehodu okoli šole, so prvošolčki končno sedli na stolčke v svoji učilnici. Župan jih je obdaril s knjigo, pomembne napotke za varno udeležbo v prometu pa je učencem in staršem podal tudi policist, gospod Marko Krč. Da je bil dan popoln, so se posladkali še s slastno torto. Domov so odšli vsi nasmejani in zadovoljni.
Našim prvošolcem želimo na novi poti veliko radovednosti, veliko novih prijateljev, predvsem pa veliko novega znanja.

Besedilo: Darja Žlender
Foto: Borut Pihlar

(Skupno 1.678 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost