Uredništvo otroških in mladinskih oddaj Televizije Slovenija (RTV SLO) pripravlja oddajo Počitniški izzivalci, ki je na sporedu med šolskimi počitnicami. Letos so nas povabili k sodelovanju. Učenke sedmega razreda so posnele kratek prispevek o tem, kam vse lahko greste na počitniški potep, če ste v Podčetrtku ali njegovi okolici. Filmček, ki je nastal, je dolg dobre 3 minute. Zaradi »minutaže«, ki je na televiziji zelo pomembna, so ga morali malo skrajšati, na naši spletni strani ga objavljamo v celoti.
Oddaja Počitniški izzivalci bo na TV SLO 1 na sporedu 1. novembra ob 9.05. Glejte nas!
Lahko si preberete kratek opis oddaje.
»Voditeljica Jasna Merklin se bo s svojimi gosti spraševala, kakšna je lahko moč besed v glasbi, poeziji in pri javnem nastopanju. O tem bosta razmišljala 15-letni Mark Kalšek, ki rad nastopa in piše besedila, ter raper Leopold I. V seriji Izzivalci boste spoznali 11-letno Hendi, ki s poezijo izrazi svojo izkušnjo z begunstvom. Boris in Ulijana, ki sta pred dobrim letom zaradi vojne v Ukrajini prišla v Slovenijo, pa bosta povedala, kako se spoprijemata s težko preizkušnjo. Z OŠ Podčetrtek pa bomo dobili krasne namige za počitniške potepe v njihovi okolici.« (VIR: RTV SLO)

(Skupno 1.177 obiskov, današnjih obiskov 1)