Skoči na glavno vsebino
Ob zaključku 64. sezone bralne značke nas je s svojim obiskom razveselila pisateljica, pesnica in igralka Nataša Konc Lorenzutti. Za svoje delo je prejela več nagrad. Z zgodbo Jutri bom siten kot pes je pred kratkim postala tudi letošnja dobitnica nagrade desetnica.

Pisateljica je učencem predstavila kamišibaj ter jih navdušila s svojim pripovedovalskim, pevskim in igralskim talentom. Z učenci se je pogovarjala o pomenu branja, njenih delih ter pisateljskem poklicu. Tako smo v prijetni družbi sklenili še en krog.

Iskreno čestitamo vsem, ki ste vestno brali in ste bralno značko že osvojili. Upamo, da se zagnanim bralcem do konca šolskega leta še kdo pridruži.

Saj veste, branje nas bogati, širi naša obzorja in nas lahko daleč popelje!

(Skupno 135 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost