Skoči na glavno vsebino

V sredo 16. maja 2018 so se naši mladi golfisti udeležili medšolskega tekmovanja v golfu, ki ga je odlično organiziral ”A” golf klub Olimje. Sodelovali smo s štirimi ekipami, dvema iz matične šole in dvema iz podružnične šole v Pristavi. 3 – 4 članske ekipe so se najprej pomerile v golfskih veščinah, tri najboljše ekipe prvega dela so se nato z dvema članoma pomerile še v igri na igrišču, kjer sta po razburljivem boju, bila najboljša Neja Amon&David Plevnik. Tako velik prehodni pokal še drugo leto zapored ostaja v naših vitrinah. Posebno nagrado si je prislužil še Matic Tacer, ki je zadel luknjo z enim udarcem, v golfu t. i. hole in one.
Rezultati tekmovanja v golfskih veščinah:
Mlajša skupina
1. mesto Podčetrtek 2 ( Aleš Kliček, Eva Humski, Aljaž Amon, Matic Plevnik)
2. mesto Pristava 2      ( Pavel Govedič, Martin Kamenšek, David Jereb)
Starejša skupina
1. mesto Podčetrtek 1 (Matic Tacer, Neja Amon, David Plevnik)
4. mesto Pristava 1      ( Anej Kidrič, Amadeja Jereb, Urban Kamenšek)

Foto: Borut Pihlar

 

 

 

 

 

(Skupno 979 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost