Skoči na glavno vsebino

Da so naši športniki, po dolgem premoru brez tekmovanj dobro pripravljeni, je pokazal tudi finalni turnir medobčinskega tekmovanja v nogometu za mlajše učence.
Turnir je gostila OŠ Šmarje pri Jelšah in žreb je za našega prvega tekmeca določil prav domačine. Ki pa so jih naši fantje, kljub bučni podpori domačih navijačev, premagali z rezultatom 4:1.
Tekmec naših v finalu je bila ekipa OŠ Rogatec, ki je predtem premagala ekipo I. OŠ Rogaška Slatina. Naši igralci so večji del tekme vodili z rezultatom 1:0. Dve minuti pred koncem pa je ekipa iz Rogatca izenačila. Ko je že vse kazalo na podaljšek so naši v zadnji minuti povedli z 2:1 in vodstvo obdržali do konca tekme. Z zmago so se tudi uvrstili na regijsko tekmovanje.
Ekipo so sestavljali: Lovro Bah Nenadič, Tilen Boršič, David Jereb (kapetan), Nejc Štahl, Tadej Grobelšek, Tjan Jagrič, Aljaž Čokelc in Žiga Sovinc