Skoči na glavno vsebino

V letošnjem letu so učenci 7. razreda OŠ Podčetrtek sodelovali na tekmovanju Slovenskega društva učiteljev angleškega jezika (IATEFL) s kar tremi ekipami in tudi tokrat so bili zelo uspešni.

Na razpisano temo Life unplugged (Odklopljeno življenje) so ekipe pripravile scenarij ter posnele video posnetke v angleškem jeziku, ki so vsak na svoj način osvetljevali, razlagali in prikazovali kako si osnovnošolci predstavljajo prednosti življenja brez pametnih telefonov, tablic, računalnikov. Na državno tekmovanje so se uvrstile tri ekipe.

Ekipa Mindful Media Maverics, ki sta jo sestavljala Vid Drofenik in Anej Šelekar, je s svojim posnetkom osvojila zlato priznanje.

Ekipa The Unplugged Squad Dejana Ocvirka, Saša Cverlina, Žige Sovinca in Gala Zakoška ter ekipa The Offline Amazons v sestavi Larise Tornar Kokol, Maje Pavčnik, Lane Hohnjec, Melani Gobec in Lare Drofenik sta osvojili srebrno priznanje.

 

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

(Skupno 437 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost