Skoči na glavno vsebino

V sredo, 17. 3. 2021 je potekal REGIJSKI OTROŠKI PARLAMENT. Zaradi trenutne situacije je srečanje potekalo na daljavo, preko aplikacije zoom. Našo šolo so zastopale devetošolke Neja Amon, Ema Osojnik in Nina Bovha. Srečanja sta se udeležili tudi ravnateljica Sonja Švajger in mentorica šolskega parlamenta Suzana Pirman.

Mladi parlamentarci so razpravljali o aktualni temi Moja poklicna prihodnost in pripravili zanimive predstavitve različnih aktivnosti. Predstavnice naše šole so poudarile, da je izbira poklica ena najpomembnejših odločitev, ki jo v življenju sprejmemo, zato je zelo pomembno, da zavestno pristopimo k načrtovanju karierne poti že na samem začetku našega šolanja. Pri izbiri poklica je treba upoštevati sposobnosti, zanimanja, želje. Na poti do pravega poklica pa sta pomembna tudi vztrajnost in prilagodljivost.

(Skupno 278 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost